Kontakt

Chat dhe argetim të këndshëm në .::www.muslim-pc.page.tl::. Për verejtje apo ankesa na kontaktoni ne email address ose ne website


Kërko ne youtube


   
   
  Si Me ja Nderru Melodine PC-se suaj? (Windows XP)
 
Se pari shkojme > Start > Control Panel>hyjm ne Control Panel dhe e gjejme ikonen Sounds and Audio Devices pastaj hyjme Sounds.

P.SH: Nje shembull kur dhezet kompjuteri e gjen ku eshte Start Windows e shtyp njeher pastaj Browse dhe e gjen se cfar Soundi/Kange ose Melodi doni qe te leshohet kur te starton windwos-i juaj,

Shtypni buttonin OK dhe kur te dhezet kompjuteri ate melodi qe e kemi zgjedhur ate do ta ndegjosh, Mund edhe ta restartosh kopmjuterin dhe ta degjosh per here te pare.


Add comment to this page:
Your Name:
Your Email address:
Your Message:

 
  Sot pati 7 visitors-->Flm qe po na vizitoni

 
 

Powered By: muslim-pc, © Copyright 2012

This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free